Hakkımızda

Kurumsal

Güvenilir Mühendislik Ürünü

2020 yılından bu yana faaliyette olan şirketimizde madeni yağlar, wa üretimi hizmeti vermekteyiz. Amacımız sektörel yarışın içerisinde kurumsal bünyemizin zamanla yer alışına şahit olmanızdır. Ürettiğimiz her ürün sınıfında A kalite olarak piyasaya sürülmekte, yapılan test ve sonuçlar bu iddamızı doğrulamaktadır. 

Kurumsal çalışmalarımız ve iş politikamızın ana merkezini tüketicilerimiz oluşturur. Ürettiğimiz her üründen alacağımız geri dönüşler ve memnuniyetler bizim için çok önemli olmakla birlikte şirketimizi ve kendimizi geliştirmemiz için biz rehber olmaktadır. ECA MADENİ YAĞLARI bünyesinde ACEOİL markalı ürünlerimizi iç ve dış piyasa pazarlarında satışa sunuyoruz. 

Almanya başta olmak üzere 5 ülkede daha sattığımız markamızın tüm dünyaca bilinerek Ülkemizin bu sektörde ki gururu olmasını hedefliyoruz.  Şirket olarak yağlara maksimum seviyede odaklanarak üretim ve formül kısmında yaptığımız çalışmalarla geniş portföylere hizmet sunmaktayız. 

Teknolojik olarak ileri, prosese dönük ve bütüncül yağ çözümleri ECA için merkezi bir başarı faktörüdür. Global düzeyde müşteri gereksinimlerini karşılamak için yaptığımız yatırımların meyvesini kalite ve yaptığımız çalışmalar sonucu almaktayız. Şirketimizin şu anda müşterilerimizin gereksinimlerine en uygun yanıtlar vermeyi amaçlayarak gelişmekte ve büyümektedir. 

Çeşitli iş alanlarında faaliyet gösteren global bir yağ grubu olmayı hedefleyerek süreklilik arz eden bir rekabetin içerisine giriyoruz. Karşı karşıya kaldığımız bu rekabette herhangi bir kısıtlama da yoktur. Bizim için adil rekabet, bütünlüğün ve ilerlemenin temelidir; bize pazarda seçenekler ve gelişim fırsatları sunar.

Kurumsal

Misyon & Vizyon

Şirket olarak yağlara maksimum seviyede odaklanarak üretim ve formül kısmında yaptığımız çalışmalarla geniş portföylere hizmet sunmayı hedefliyoruz. Teknolojik olarak ileri, prosese dönük ve bütüncül yağ çözümleri ECA MADENİ YAĞLARI için merkezi bir başarı faktörüdür. Global düzeyde müşteri gereksinimlerini karşılamak için yatırımlarımızı istikrarlı bir şekilde sürdürmekteyiz. 

Şirketimizin şu anda müşterilerimizin gereksinimlerine en uygun yanıtlar vermeyi amaçlayarak gelişme ve büyümeyi hedeflemektedir. Çeşitli iş alanlarında faaliyet gösteren global bir yağ grubu olmayı hedefleyerek süreklilik arz eden bir rekabetin içerisine giriyoruz. Karşı karşıya kaldığımız bu rekabette herhangi bir kısıtlama da yoktur. Bizim için adil rekabet, bütünlüğün ve ilerlemenin temelidir; bize pazarda seçenekler ve gelişim fırsatları sunar.